školní družina - 2017/2018 - 1. oddělení - (p. vychovatelka Leona Tesařová)

Edukativní a zážitkový program s kozami (4)

V pátek 27.4. jsme měli odpoledne zpestřené zábavným programem, kdy se děti hravou formou dozvěděly spoustu informací o klasickém českém zvířeti - koze domácí. Poté jim kozy předvedly různé kousky, pohybové básničky a tanečky a na závěr si každý mohl kozy pohladit, zkusit jim zadat různé povely a také jít s nimi na procházku.

Všechny děti dostaly na památku krásné kozí razítko.

"Plackohraní" u nás ve školní družině a školním klubu (3)

Na jedno únorové odpoledne jsme k nám do družiny a klubu pozvali pane Kišše s tvořivou dílnou nazvanou "Plackohraní". Děti si s jeho pomocí vyrobily odznáčky, magnetky, zrcátka, otvíráky nebo klíčenky s vlastní kresbou a domů si tak odnesly krásnou věc na památku.

Každý si mohl sám vlastní nakreslený obrázek zalisovat a všichni si společně s lektorem užili vtipné odpoledne.

Adventní čas s čerty (2)

I u nás ve družine si užíváme Halloween (1)