Komunitní škola 2012/2013

Nabídka jaro 2013

PDF - 71,4 kB

MamaKlub

V tomto školním roce se Mamaklub aneb Setkávání dětí a rodičů koná každou středu od 9 hod. do 11 hod. v prostorách školního klubu ZŠ. Sraz je vždy v 9 hod. před vchodem do staré budovy ZŠ.

Od 9.10 do 9.45 chodíme do malé školní tělocvičny, kde se učíme pohybovat na jednoduchá říkadla a písničky a cvičíme s nářadím jako např. kroužky, míči, trénujeme kotrmelce, válíme sudy, prolézáme pytlem, houpeme se na kruhách, zdoláváme opičí dráhy a mnoho dalšího.

Od 10 do 11 hod. jsme pak ve školním klubu. Děti si spolu pohrají, maminky si mohou popovídat. Většinou i vytvoříme výrobek, který se váže k danému ročnímu období - např. jsme vyráběli draky, chystali se na Halloween a čerta s Mikulášem, zdobili jsme perníčky a malovali stromeček pro Ježíška. Teď nás čekají vánoční přáníčka a po Novém roce budeme vyrábět tříkrálovou korunu.

Mamaklub začal 3.10. 2012, v současné době je přihlášeno (chodí více či méně pravidelně) 10 dětí a 10 maminek. Pokud se chcete přijít (klidně i nezávazně) podívat, můžete kteroukoliv středu. S sebou stačí mít pouze něco na přezutí.

Na setkání s Vámi se těší Jiřík, Laurinka, Viktorka, Anetka, Lilinka, Lucinka, Barborka, Anička, Alešek a Fanoušek.

Nabídka Podzim 2012

PDF - 49,2 kB