Komunitní škola 2010/2011

PDF - 25,4 kB

Ubrousková technika

(07.02.)

Další z nabízených aktivit komunitky proběhla 1.2.2011. Tentokrát to byla ubrousková technika na textil.

Malování šálek

(19.12.)

Po velice úspěšném malování tašek a polštářků jsme připravili na sobotu 27.11.2010 malování šálek. Opět pod dozorem instruktorky výtvarných prací Petry Třískové vznikla nádherná dílka, která nás v zimních dnech zahřejí.

Martina Lacmanová, koordinátorka činností

Pedig - pletu, pleteš, pleteme

(28.11.)

Další příjemné sobotní dopoledne pod vedením paní Mašínové proběhlo 20.11. ve školním klubu.

Fotky z akcí

(07.11.)

Fotečky jsou z listopadového - drátkového tvoření. Proběhlo 2.11. ve školním klubu a mimo toho že jsme zkompletovali výrobky z Fimo hmoty, tak jsme ještě pod vedením paní Lenky Svobodové vyráběli z drátků a z korálků vánoční dekorace.

Z činnosti kroužku Počítače pro začátečníky, pro všechny počítačem nepolíbené a Digiscrapbook - úprava digitální fotografie.

Keramika

Dílka z tvorby keramického kroužku. Najdete si to své ? Naše keramičky se nechtějí nechat fotografovat, tak jsem vyfotila jejich dílka, ta mě pózóvání neodmitla.

Martina Lacmanová - koordinátorka činností

Říjnové - úterní tvořeníčko bylo ve znamení FIMO HMOTY (5.10.2010)

(07.11.)

Pro Vás, kteří o Fimo hmotě nic nevíte, tak dodávám, že je to nový materiál, taková barevná modelovací hmota podobná moduritu. Po krátkém ručním hnětení se stává měkkou a poddajnou a dá se lehce modelovat. Z hmoty jsme vytvářeli přívěsky, náušnice, šperky, záleží pouze na naší fantazii. Z fotek je naprosto zřejmé, že tvoření jsme si opravdu užili a pro velký zájem jsme ho ještě 19.10. zopakovali. To abychom měli dostatek výrobků.

Z činnosti Mamaklubu v říjnu 2010

(31.10.)

Mamaklub je opět v pilné práci. Fotečky jsou z pobytu v tělocvičně. Scházíme se v úterý dopoledne a těšíme si na nové kamarády. Přijďte mezi nás !!

Anička a kuželky Děti v akci Na trampolíně Na žíněnce Nutností je i svačinka
Občerstvovací stanice Sofi a mamka Tomík Tomík v akci Tunel je bezva