evvo 2017/2018

Vyučující odpovědní za výuku ekologie ve škole: M. Palatová, D. Červová

Projekt „Doodpadu“

V prosinci 2017 se žáci 3. až 5. tříd zapojili do programu“ Doodpadu“. Jeho symbolem a průvodcem je kocour Agi, který žáky seznámil s jedním z klíčových témat tohoto projektu -  „ Toaleta není odpadkový koš“. Komunální odpad už umíme docela dobře třídit, ale zapomínáme, že i zacházení s odpadní vodou má svá pravidla. Žáci se dozvěděli, co všechno se s odpadní vodou stane, než se opět může vrátit zpět do přírody.

Projekt 72 hodin

Ve čtvrtek 12. 10. 2017 se sešli členové školní Ekorady na realizaci tohoto celorepublikového projektu. Letos jsme se zapojili s podzimním úklidem zámeckého parku a sportovního stadionu. Všichni pracovali s dobrou náladou, ke které přispělo i počasí a domů jsme odcházeli s dobrým pocitem, že aspoň trochu jsme přispěli k podzimnímu úklidu u nás v Chrasti.

Plán EVVO na šk. rok 2017/2018

Plán EVVO (pdf - 193 kB)