Stránka od/pro webmastera

Zde naleznete důležité informace pro uživatele a návštěvníky webu ZŠ Chrast.

Sem může rovněž kdokoli psát své názory, připomínky, dotazy či náměty.
Upozorňuji, že nebudu reagovat na příspěvky neslušné či jinak nevhodné.

správce serveru a webmaster

Oznámení správce webových stránek

01.08.09

Počínaje dnešním dnem je správcem webových stránek ZŠ Chrast Mgr. Eva Kloudová, která vystřídala v této činnosti svého předchůdce, L. Kloudu, který tuto činnost pro svoji značnou časovou vytíženost již nemohl vykonávat.

Proto od dnešního dne všechny příspěvky zasílejte VÝHRADNĚ na moji mailovou adresu:
 web.chrast(at)centrum.cz

Příspěvky, zasílané na jiné mailové adresy, NEBUDOU zpracovány!

Děkuji Vám za pochopení, s pozdravem Mgr. Eva Kloudová, Váš správce webových stránek.

Pošli autorovi stránek e-mail...

Vysvětlení nestabilnosti provozu počítačové sítě

07.05.09

Vzhledem ke skutečnosti, že v posledních dvou týdnech došlo ke značnému omezení provozu počítačové sítě, přesněji řečeno komunikace prostřednictvím internetu, rozhodl jsem se reagovat na velké množství dotazů a stížností tímto vysvětlením.

Problém nebyl ani v uživatelích, stejně tak nebyla závada na straně vlastní školní sítě. Závada byla technické povahy, způsobená opakovanými nepravidelnými (a tudíž nevysledovatelnými) výpadky na technickém zařízení dodavatele a poskytovatele internetové konektivity.

Abychom předešli do budoucna podobným situacím, bylo rozhodnuto za souhlasu vedení školy, že škola změní poskytovatele internetové konektivity, čímž dojde ke zkvalitnění služeb a v neposlední řadě i k úspoře finančních prostředků.

Začátek spouštění nového provozu, který by měl zkvalitnit chod školy a využíváni výpočetní techniky bude zahájen ve středu 13.5.2009 v dopoledních hodinách a bude postupně pokračovat přibližně do 20.5.2009, kdy bude provedeno testování provozu celé školní sítě.

Děkuji Všem za pochopení a celému pedagogickému sboru rovněž za trpělivost a spolupráci.

správce serveru

Používání odkazů na PDF dokumenty.

Pokud kdekoli na webu narazíte na ikonu, která vypadá takto:

pak vězte, že v sobě skrývá odkaz na tzv. PDF dokument, což je soubor, k jehož prohlížení budete potřebovat program Adobe Acrobat Reader. Pakliže jej nemáte nainstalovaný, můžete tak učinit, když použijete následující odkaz, pomocí kterého si stáhnete instalační soubor. Bez nainstalovaného prohlížeče si PDF dokument neprohlédnete.

administrátor webu

| Poslední aktualizace: 08/05/17 20:27 | zpět na homepage | Autor webu Vám děkuje... |