Akce školy - projekty (Chodím do práce v Pardubickém kraji)

Chodím do práce v Pardubickém kraji

Naše škola se zapojila do projektu „Chodím do práce v Pardubickém kraji“ z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost - příjemcem je Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje. Cílem tohoto projektu je spolupráce škol s aktéry na trhu práce v Pardubickém kraji, rozvoj sociálně-právních znalostí, schopností a dovedností žáků a také eliminace odlivu „mozků“ z území Pardubického kraje. Realizace projektu byla zahájena 1. 4. 2013 a bude ukončena k 31.12.2014.

Klíčovou aktivitou jsou odborné stáže žáků předposledních ročníků ZŠ ve firmách, kde se se seznámí s možnostmi pracovního uplatnění v kraji, aby byli vhodnými uchazeči o vybranou profesi a zajistili si dobré uplatnění na trhu práce.

řed.š.