Akce školy - jarmarky - ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Velikonoční jarmark

V pondělí 26. března se ve škole vyrábělo a chystalo, abychom mohli v úterý od 17. hodin přivítat návštěvníky velikonočního jarmarku.

Na uvítanou zazpíval školní sbor Zvoneček, a pak už se nakupovalo a ochutnávalo... a já věřím, že jsme si všichni jarmark moc pěkně užili.

Děkujeme Vám všem, kteří jste přispěli krásnými výrobky třídám svých dětí a také všem, kteří si u nás nakoupili.

Přeji Vám krásné jaro a hodně zdraví!
Lenka Budínská, ředitelka školy

Vánoční jarmark 2017

Letošní Vánoční jarmark se opravdu vydařil!

Neznáme zatím výtěžek z letošní tradiční předvánoční akce, přesto ji již dnes hodnotíme jako velmi úspěšnou. Proč? Myslím, že na tuto otázku Vám odpoví následující fotografie. Všichni v naší škole se na letošní jarmark pilně připravovali, a tak bylo co prodávat. Ale hlavně měl kdo nakupovat! Rozzářené oči prodejců v našich stáncích a neprostupný dav na všech místech, kde se dalo něco koupit, naznačoval, že vynaložené úsilí se vyplatilo. Děkujeme.

Mgr. Eva Kloudová